Laen väikeste unistuste teostamiseks 2017-10-25

Mõne väikese unistuse teostamiseks pole alati vaja suuri investeeringuid. Piisab kõigest mõnekümnest eurost, et muuta tavaline hall päev enda ja oma lähedaste jaoks eriliseks. Kui sa pole kokku hoidnud ja kui sa ei saa oma palgast kohe mõndakümmend eurot oma unistuse teostamiseks eraldada, on sul võimalik kas koguda selle unistuse teostamiseks raha või võtta kiirlaen.

Kui kaalukauss langeb kiirlaenu poole, pead tutvuma kiirlaenu pakkumistega ja valima enda jaoks sobiva. Soovitame hakatuseks tutvuda ettevõtetega, kes annavad esimest laenu tasuta. See tähendab, et tagastada tuleb niisama palju, kui on saadud. Järgmisteks kriteeriumideks võivad olla intress, laenu tähtaeg, raha väljastamise (ülekandmise) aeg jne. Pärast seda jääb üle vaid registreeruda laenuandja kodulehel ja valida kiirlaenu summa. Kui sa vastad laenuandja tingimustele ja siu krediidiajalugu on positiivne, saad kiirlaenu summa väga kiiresti kätte. Seejärel jääb üle vaid valida, millist üllatust soovid teha!

Kuid pea meeles, et enne üllatuse ja selle maksumuse valimist pead hindama oma võimet laenu tagasi maksta (kui vormistad laenu). Vali oma sissetulekule vastav laen, sest kingituste asemel võib meeldivaks üllatuseks olla ka lillebukett, mis teeb palju rõõmu! Võta laenu vastutustundega!