Võrdle ja vali 2 laenuandja vahel.

Credit24.ee - IPF Digital AS
Aadress: Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn
Telefon: 614 3400
E-post: klienditeenindus@credit24.ee
Maksimaalne KKM: 51.78%
Tähtaeg: alates 3 kuud kuni 5 aastat
Näide: 1000 € laenu võtmisel 12 kuuks on igakuine maks 95 € ja maksusumma kokku 1135 € krediidi kulukuse määraga APR 24%
Cooppank.ee - Coop Pank AS
Aadress: Maakri 30, 15014 Tallinn
Telefon: 669 0966
E-post: klienditugi@cooppank.ee
Maksimaalne KKM: 22.78%
Tähtaeg: alates 6 kuud kuni 10 aastat
Näide: 3000 € laenu võtmisel 36 kuuks on igakuine maks 114.16 € ja maksusumma kokku 4105.67 € krediidi kulukuse määraga APR 25.05%

Krediidi kulukuse määr KKM (ingl annual percentage rate APR))

Krediidi kulukuse määr on laenu kogukulu aastas, sealhulgas intressid laenu kasutamise eest, samuti kõik ülejäänud komisjonitasud ja kulud, või samalaadne määr, mis arvutatakse välja kooskõlas kohalike õiguseaktidega ja mida väljendatakse protsentides. Krediidi kulukuse määra sisse ei arvata kulusid, mis on seotud laenulepingust tulenevate kohustuste mittetäitmisega.


Internetilaen (väikelaen) on hea lahendus, kui on vaja täiendavaid vahendeid. Võrdle laenuandjaid, esita laenutaotlus ja saa raha oma pangaarvele!


Üldtingimused ja nõuded laenuvõtjatele


Nõuded laenuvõtjatele:

Laenu saamise tingimused:

Võta laenu vastutustundega

Internetilaen on mõistlik järgmistel juhtudel

Internetilaen pole mõistlik järgmistel juhtudel

Võta laenu vastutustundega, hinnates tagasimaksmise võimalust. Enne laenu võtmist tutvu laenulepingu tingimustega veendumaks, et oled suuteline neid täitma.

Trahvid või teave uuendamispoliitika kohta

Kui laenusummat ei maksta tagasi määratud tähtajaks, võib laenuandja nõuda trahvi hilinenud makse kogusummalt iga viivitatud päeva eest. Kui maksmisega viivitatakse pikka aega ilma laenuandjaga kokku leppimata, on laenuandjal õigus ühepoolselt delegeerida laenu sissenõudmine kolmandale isikule.

Laenu õigeaegse tasumisega luuakse hea krediidiajalugu, mis edaspidi suurendab võimalust saada laenu soodsate tingimustega.

 

 

Üks populaarsemaid internetilaenu liike on kiirlaenud. Oma populaarsuse on need saavutanud võimalusega laenata raha kiiresti, keskmiselt 15 minuti kuni 1 päeva jooksul. Esmakordsel laenamisel pakuvad kiirlaenud soodustust komisjonitasu osas isegi kuni 100%. Kui nõudlus turul muutub, pakuvad pangavälised laenuandjad kiirlaene pikaajalise tagasimakse võimalusega. Maksimaalne pikaajalise laenu summa on 15 000 EUR tagastamistähtajaga keskmiselt 60 kuud.
Kiirlaen on laen, mida võib saada keskmiselt 15 minuti jooksul. Kiirlaene pakuvad põhiliselt pangavälised laenuandjad. Laenu saab taotleda internetiühendusega seadme abil. Kiirlaen on mõeldud ettenägematute ja kiireloomuliste olukordade lahendamiseks. Kiirlaenu võib saada summas kuni 5000 EUR. See summa sõltub laenuandja tingimustest (rohkem teavet iga laenuandja kodulehel). Laenuandjad hindavad iga laenuvõtja maksevõimet eraldi, mistõttu esimese laenu summa võib olla piiratud.
Kiirlaen tähendab raha kiiret kättesaamist. Kiirlaenu võib vormistada keskmiselt 15 kuni 30 minuti jooksul. Kiirlaenutaotluse esitamiseks on vaja internetiühendusega seadet, mobiiltelefoni ja aktiivset pangakontot. Laenu saab taotleda taotlusvormi täitmisega internetis.
Tarbimislaen on laen, mida võib saada keskmiselt ühe päeva jooksul. Laenu saab taotleda internetiühendusega seadme abil. Tarbimislaen on mõeldud ettenägematute ja kiireloomuliste olukordade lahendamiseks. Tarbimislaenu on võimalik saada summas kuni 15 000 EUR. Summa suurus sõltub laenuandja tingimustest (rohkem teavet iga laenuandja kodulehel). Laenuandjad hindavad iga laenuvõtja maksevõimet eraldi, mistõttu laenu summa võib olla piiratud.
Tarbimislaenu saab vormistada ühe päeva jooksul, tagasimakseid võib teha igakuiselt. Tarbimislaenutaotluse esitamiseks on vaja internetiühendusega seadet, mobiiltelefoni ja aktiivset pangakontot. Laenu saab taotleda avalduse täitmisega internetis.
Autolaen on mõeldud uue või kasutatud auto soetamiseks, kui selle eest soovitakse maksta hiljem. Autolaenu puhul tuleb arvestada esimese sissemaksuga 5-10% ulatuses. Autolaenu saab taotleda internetiühendusega seadme abil. Autolaenu on võimalik saada summas kuni 30 000 EUR. Summa suurus sõltub laenuandja tingimustest (rohkem teavet iga laenuandja kodulehel). Laenuandjad hindavad iga laenuvõtja maksevõimet eraldi, mistõttu laenu summa võib olla piiratud.
Autolaenu populaarseim tüüp - laenuvõtja maksab laenu tagasi ja saab auto omanikuks. Autolaen on mõeldud nii uue kui ka kasutatud auto soetamiseks. Esimene sissemakse arvutatakse välja auto turuhinna põhjal. Kui on vaja autot hinnata, saab selle teenuse sertifitseeritud hindajatelt. Autolaenu saab vormistada ühe päeva jooksul. Autolaenutaotluse esitamiseks on vaja internetiühendusega seadet, mobiiltelefoni ja aktiivset pangakontot. Laenu saab taotleda avalduse täitmisega internetis.
Krediidiliin on laen, mida võib saada keskmiselt 15 minuti jooksul. Krediidiliin toimib samamoodi nagu panga krediitkaart, hinnatakse kliendi maksevõimet ja määratakse maksimaalne limiit. Krediidiliini summa saab valida kohe tervena või osade kaupa. Krediidiliini saab tagasi maksta ühekorraga või maksegraafiku järgi. Krediidiliini pakuvad põhiliselt pangavälised laenuandjad. Krediidiliini saab taotleda internetiühendusega seadme abil. Pangavälist krediidiliini võib saada summas kuni 5000 EUR. See summa sõltub laenuandja tingimustest (rohkem teavet iga laenuandja kodulehel). Laenuandjad hindavad iga laenuvõtja maksevõimet eraldi, mistõttu laenu võidakse anda piiratud summas.
Krediidiliin tähendab võimalust saada kiiresti laenu. Krediidiliini võib vormistada keskmiselt 15 minuti jooksul. Krediidiliinitaotluse esitamiseks on vaja internetiühendusega seadet, mobiiltelefoni ja aktiivset pangakontot. Laenu saab taotleda avalduse täitmisega internetis ja oma isiku tõendamisega. Laenulepingu sõlmimisel pakutakse teile järgmisi võimalusi oma isiku tõendamiseks Veriff, Omniva esindustes või postkontorites.
Laenuandja pakub võimalust tagasi maksta kõik saadud kiirlaenud kuude kaupa üheainsa registreerimismaksega. Laenude koondamine üheks laenuks on võimalik keskmiselt ühe tööpäeva jooksul. Laenu saab taotleda internetiühendusega seadme abil. Koondlaenu võib saada summas kuni 10 000 EUR. See summa sõltub laenuandja tingimustest (rohkem teavet iga laenuandja kodulehel). Laenuandjad hindavad iga laenuvõtja maksevõimet eraldi.
Kui on võetud mitu kiirlaenu, mis tulevad tagasi maksta palga saamisel, juhtub sageli, et tagasimaksmiseks pole võimalust ja kasulikum on pikendada maksetähtaega. Sel juhul ongi lahenduseks laenude koondamine. Üks laen, üks kuumakse. Laenude koondamise taotluse esitamiseks on vaja internetiühendusega seadet, mobiiltelefoni ja aktiivset pangakontot. Laenu saab taotleda avalduse täitmisega internetis.
Intressivaba rahalaen on laen, mille puhul laenuandja ei võta tasu laenu kasutamise eest. Laenuvõtja maksab tagasi sama summa, mille on laenanud. Esimest kiirlaenu pakutakse sageli ilma komisjonitasuta, mõni laenuandja korraldab kampaaniaid, mille ajal on võimalik saada intressivaba laenu piiramatu arv kordi. Näiteks tuleb 300 euro laenamisel tagasi maksta samuti 300 eurot.
Laen ilma töökohata on laen, mida antakse isikutele, kellel puudub töökoht, näiteks töötushüvitist saavatele töötutele. Praegu on üha vähem laenuandjaid, kes pakuvad laenu töötutele.
Laenu 18. aluaastast antakse 18 aasta vanuseks saanud isikutele. Enamik laenuandjaid pakub laenu siiski vähemalt 20 aasta vanustele isikutele.

Laenuandja valimisel internetis tuleb tähelepanu pöörata järgmisele.

 • Laenusumma
 • Tagasimaksetähtaeg
 • Krediidi kulukuse määr
 • Laenuvõtja vanusepiir
 • Laenuandja tööaeg
 • Millise aja jooksul tehakse rahaülekanne
 • Trahviprotsendid

Enamik laenuandjaid, kes pakub rahalaenu internetis, on kehtestanud nõuded, mis peavad olema laenu saamiseks täidetud.

 • Laenuvõtja peab olema Eesti kodanik või elanik
 • Laenuvõtja peab olema vanuses 18 kuni 75 aastat.
 • Laenuvõtjal peab olema konto Eestis olevas pangas
 • Laenuvõtjal peab olema toimiv mobiiltelefoninumber
 • ID-kaart või Mobiil-ID;

Ei tohi olla mingeid tähtajaks tasumata laenumakse või laenukohustuste mittetäitmisi.

Jah, korraga võib saada mitu aktiivset laenu.
Kui laenuandja nõuab, on vaja pangakonto väljavõtet ja/või tõendit töökohalt.
Laenuandja poole pöördudes on võimalik laenusummat suurendada. Täiendava summa lisamisel võib tagasimaksetähtaega muuta. Rohkem teavet laenuandja kodulehel.
Rahaülekandeid tehakse peamiselt laenuandja tööajal. Kiirlaenude puhul on võimalik saada raha kätte 15 minuti jooksul, kui laenuandja ja laenuvõtja pangakonto on ühes pangas. Kui pangakontod on erinevates pankades, võib vajamineva rahasumma kätte saada kolme päeva jooksul alates taotluse läbivaatamisest.
Jah. Saad laenata, kui sul pole maksevõlgnevusi ja sa pole sattunud võlglaste nimekirja.
Internetilaenude puhul teatatakse laenuandmise otsusest mõne minuti jooksul, kuid mitte hiljem kui ühe tööpäeva jooksul.
Laenulepingu sõlmimisel pakutakse teile järgmisi võimalusi oma isiku tõendamiseks Veriff, Omniva esinduses või postkontorites. Täpsemat teavet saab laenuandja kodulehelt.
 • Oled registreerumisel esitanud valeandmeid
 • Sa pole samale laenuandjale laenu tagasi maksnud
 • Oled võlgnike nimekirjas
Laenuandja määrab laenulimiidi igale kliendile eraldi.
Kiirlaenu tagasimakseperioodil on võimalik laenu tagasi maksta osade kaupa, st võib teha mitu makset. Kui kiirlaenu pole võimalik lepingus märgitud tähtajaks tagasi maksta, on võimalik tagasimaksetähtaega pikendada. Pikendamistasu suuruse saab teada kasutajaprofiilist või pöördudes laenuandja klienditeeninduse poole.
Komisjonitasu laenu tagasimaksetähtaja pikendamise eest saab vaadata kasutajaprofiilist.
Laenu saab tagasi maksta internetipangas või mis tahes pangakontoris.
Jah. Laenu saab tagasi maksta igal ajal.

Laenu tagasimakse tegemisel tuleb näidata järgmist.

 • Maksja
 • Laenuandja registreerimisnumber
 • Saaja pank
 • Konto
 • Selgitus saajale
 • Makse eesmärk
 • Makse andmed
 • Krediitkonto number
Sõlmitud laenulepingut hoitakse laenuandja andmebaasis piiramatu aja vältel. Pärast kliendipoolse kirjaliku taotluse saamist võidakse leping saata näidatud aadressile.

Võta laenu vastutustundega, hinnates tagasimaksmise võimalust. Enne laenu võtmist tutvu laenulepingu tingimustega veendumaks, et oled suuteline neid täitma.

Tähelepanu! Iga laen kujutab endast finantskohustust. Enne lepingule alla kirjutamist tuleb hoolikalt tutvuda teenuse tingimustega ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga.

Koduleht Laenkoigile.ee pole laenuandja ega väljasta laene, omanik on SIA GOOD DAY, juriidiline aadress Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. Kõigil laenuandjatel, kelle kohta on toodud võrdlus, on vastav laenuandmisluba. Laenuandjate võrdlus on kõigile tasuta kättesaadav. Laenkoigile.ee omab õigust saada tasu tehingute eest, mis on tulenenud kasutajate üleminekust laenuandjate lehtedele.